Sdíleli jsme zkušenosti s asijskými partnery

21. 9. 2017

Sdílení zkušeností z oblasti managementu duševního vlastnictví a transferu technologií bylo hlavním cílem návštěvy delegace z jihovýchodní Asie. Dvacítka pracovníků univerzit z Malajsie, Indonésie, Thajska a Filipín dorazila minulý týden do Brna na studijní návštěvu v rámci projektu SPIRE, do něhož je zapojeno i CTT Masarykovy univerzity. Během dvou dnů je čekaly nejen prezentace a diskuse, ale taky prohlídka naší inovační a výzkumné infrastruktury. Fakulta sportovních studií představila svoji úspěšnou spolupráci na vývoji obuvi, Ceitec MU zajistil prohlídku sdílených laboratoří, které jsou dostupné i pro komerční partnery a exkurzi zakončilo Jihomoravské inovační centrum a tamní FabLab.

Zástupkyně CTT pak vyrazila na další projektové setkání, kde mohla MU načerpat inspiraci: na italskou University of Bologna.

spire_7

spire_4 (1)