Business Research Forum Masarykovy univerzity

Srdečně Vás zveme na 4. ročník Business Research Fora, které je největší akcí prezentující připravenost Masarykovy univerzity ke spolupráci s aplikační soukromou i veřejnou sférou. Formou veletrhu Vás seznámíme s pestrou paletou možností spolupráce, představíme vybrané aplikační výstupy fakult a dalších univerzitních pracovišť a seznámíme s aktuálním děním. Chybět nebudou odborné diskuzní sekce či možnost exkurzí do vědeckých laboratoří. Novinkou akce je slavnostní vyhlášení cen MUNI Innovation Award za univerzitní inovativní počin, který se podařilo uplatnit v praxi.

Vstup zdarma. Podívejte se, jak probíhalo minulé Business Research Forum.

Program je postupně upravován, doplňován a upřesňován.

09:30 Otevření registrace, občerstvení

10:00 Zahájení akce (atrium)

• Úvodní zdravice (představitelé univerzity, veřejné i soukromé sféry, dalších spolupracujících subjektů)
  • Strategie a rozvoj Masarykovy univerzity 2021+
  • Spolupráce Masarykovy univerzity s aplikační sférou - úspěšné příklady (prezentace)
  • Masarykova univerzita - inovační laboratoř budoucnosti

10:45 Přestávka, občerstvení

11:00 Slavnostní udílení cen MUNI Innovation Award - první ročník ocenění zaměstnanců nebo studentů Masarykovy univerzity za významný inovační počin (atrium)

11:45 Přestávka, občerstvení

12:00 Tematické semináře (místnost 211)

• Univerzita a byznys - Spolupráce s Masarykovou univerzitou očima vědce, transferáře a investora
  • Univerzita a veřejný prostor - Brno Living Lab

13:00 Obědový raut

14:00 Předpokládané zakončení akce

9:30-13:30 Nabídka spoluprací s Masarykovou univerzitou formou interaktivního tržiště (atrium)

Od 13:00 možnost návštěv laboratoří ústavu CEITEC (Core Facility)

Celým forem provází Aleš Zbořil. K zpříjemnění akce přispěje i jazzová hudba.

Akce je určena jak pro externí zájemce o aktuální informace v oblasti rozvoje Masarykovy univerzity a jejich spoluprací se soukromým i veřejným sektorem, tak pro studenty a zaměstnance Masarykovy univerzity.

POZVÁNKA V PDF

Načítám mapu…