TT Day 2018

Centrum pro transfer technologií MUNI Vás zve na tradiční neformální setkání pracovníků a partnerů Masarykovy univerzity. Těšit se můžete na zajímavé vědecké výsledky, které nalezly uplatnění v praxi, i na přátelskou atmosféru ve společnosti týmu CTT.

Akce se uskuteční 7. listopadu 2018 od 15:00 do 19:00 v prostorách CTT MUNI na Komenského nám. 2, Brno.

Registrujte se prosím na bit.ly/TTDay2018

Novinky můžete sledovat prostřednictvím facebookové události.

Těšíme se na viděnou!

Pozvánka ke stažení

Na co se můžete těšit?

Bude tu mrazivo...

Silný nárazový vítr, který často mění rychlost i směr a unáší s sebou velké množství písku, kamínků i solí. Rychlé střídání teplot, které mohou mimo sezónu běžně přejít z +5°C na -35°C. Silné UV záření. To jsou jen některé extrémy, jakým jsou vystaveny materiály v Antarktidě. Ledový kontinent dává materiálům opravdu zabrat…

Přijďte se dozvědět více o projektu ochranné známky Testováno v Antarktidě, kterou letos získaly první tři výrobky, jež obstály v drsných podmínkách na ostrově Jamese Rosse.

Víc, než jen hypotéza...

Hypothesis – tak se jmenuje software pro online psychologickou diagnostiku, na kterém pracovali odborníci z Masarykovy univerzity. Pod vedením dr. Čeňka Šašinky z Filozofické fakulty se podařilo systém dotáhnout do psychologické praxe. Pro diagnostiku adeptů do armády už ho používá Vojenská nemocnice Brno i Ústřední vojenská nemocnice v Praze.

Zajímá vás, jak systém funguje a vypadá? Chcete si ho na vlastní kůži vyzkoušet? Přijďte se dozvědět víc na TT Day!

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info